Fotografování tříd

Bez skupinových fotografií

Vážení rodiče,

v úterý 8. 6. 2021 se v naší škole uskuteční v době od 8:00 do 9:00 h fotografování tříd. Nově je stanovena výjimka, že pro účely pořízení fotografie při fotografování organizovaném školou je umožněno po dobu nezbytně nutnou – tedy pouze při samotném pořízení fotografie – sundat ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor/roušky).

Žáci, kteří se neúčastní z různých důvodu prezenční výuky, se mohou přijít se svou třídou vyfotit, umožňuje – li jim to zdravotní stav a budou li absolvovat při vstupu do školy antigenní test (testování trvá minimálně 15-20 minut). Při pohybu a pobytu ve škole budou mít nasazenu roušku, nebo respirátor.

Toto fotografování se netýká třídy 7. B a 9. tř., kterým kvůli současné karanténě zajistíme náhradní termín fotografování. Vzhledem k dnešnímu zvýšenému počtu pozitivně testovaných žáků nebudou fotografovány skupinky žáků, pouze celé třídy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Luděk Drlík, ředitel ZŠ Jablůnka