Mgr. Luděk Drlík rodičům

Nový školní rok s novým ředitelem školy

Vážení rodiče,

moje působení ve funkci ředitele jablůnecké školy po 23 letech končí. Za tu dobu jsem podepsal tisíce vysvědčení a přežil 22 ministrů školství. Vždy jsem se snažil spolu s učiteli a s ostatními zaměstnanci školy vytvářet co nejpříznivější podmínky pro vzdělávání a výchovu našich žáků, Vašich dětí. Zažili jsme spolu roky dobré i roky horší. Pro mě byly těmi nejnáročnějšími poslední dva „kovidové“ roky. Pevně věřím, že následující školní léta již nebudou poznamenána tak razantními protiepidemickými opatřeními.

Děkuji Vám za přízeň a podporu školy. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Od 23. 8. 2021 se stává ředitelem školy Mgr. Petr Graclík. Přeji jemu i Vám tu nejlepší budoucnost Základní školy v Jablůnce.

Mgr. Luděk Drlík

Datum vložení: 12. 8. 2021 11:50