Nová ředitelka školy

Změna od 1. září 2021

Vážení rodiče, milí žáci a přátelé školy,

je před námi nový školní rok 2021/22 a my do něho vstupujeme s nadějí, že bude lepší než ten předchozí a zase se budeme učit ve škole, tak jak jsme byli roky zvyklí. Děkujeme vám za spolupráci, pochopení a podporu v distanční výuce v předešlém školním roce. Prosím i nadále sledujte aktuální informace na webových stránkách školy a systému elektronické žákovské knížky ŠkolaOnline. Stále budeme bezpečným přátelských místem, kde se žáci budou rozvíjet a vzdělávat s pomocí našich zkušených pedagogů.

Ráda bych poděkovala předchozímu řediteli panu Mgr. Luďku Drlíkovi za jeho dlouholetou práci pro tuto školu. Pan ředitel zde působil 23 let a jeho jméno bude navždy spjato s jablůneckou školou. Přeji mu pevné zdraví, radost a štěstí v osobním životě a spoustu krásných chvil do budoucna.

Mgr. et Mgr. Marie Veličková, ředitelka školy

Datum vložení: 2. 9. 2021 15:17