Jarní bazar knih 2024

Jarní bazar knih

Darujte/kupte knihu.

Pro nečekaně velký úspěch jsme se i letos rozhodli zopakovat akci, při které se nám vloni prodejem darovaných knih a i díky vašim štědrým dobrovolným finančním příspěvkům podařilo získat úžasných 4 500 Kč na nákup dvaceti nových knih do naší školní knihovny. Další téměř tři desítky darovaných knih jsme rovnou zařadili do knihovny, čímž jsme obrovsky rozšířili náš knižní fond. Návštěvnost a výpůjčky nám tak prudce stouply. Nyní můžeme více využívat knihy pro oblíbené čtenářské hodiny a dílny, děti z nich mohou čerpat pro své referáty, čtenářské deníky atd. Velmi Vám tímto děkujeme. A prosíme opět o Vaši pomoc a podporu. Letošní knižní bazar připravujeme od 22.3. do 15.4.2024 (výběr knih) a vyvrcholí od 16.4. do 19.4.2024 jejich prodejem. Překonáme loňskou částku? Určitě ano!

Více informací naleznete na plakátku.

Mgr. Vlasta Hurtová

Jarní bazar knih