Vrchařská koruna Valašska "JUNIOR"

Cyklistická akce pro všechny žáky.

VRCHAŘSKÁ KORUNA VALAŠSKA JUNIOR je cyklistická akce pro všechny žáky mateřských, základních a středních škol a členy sportovních klubů (do 18 let). Cílem je zdolat na kole (sám, s kamarády, s rodiči, se školou) ve stanoveném termínu co nejvíce z předepsaných 50 vrcholů, kde účastník pořídí selfie a zašle ho na email: junior@vkv-bike.cz

nad Klenovem

Termín konání: 27. března – 30. listopadu 2021
Pravidla: http://vkv-bike.cz/vkv-junior/
Ceny od organizátorů:

• 5 a více bodů (zdolaných vrcholů) – pozvánka na slavnostní vyhlášení s překvapením, medaile, originální certifikát, dárkové předměty s logem VKV, sladká tombola
  • 10 a více bodů (zdolaných vrcholů) – hodnotnější sladká tombola
  • 50 bodů (zdolaných vrcholů) – navíc speciální cena
  • 1. – 3. místo všech kategorií – navíc poháry a další hodnotné ceny
  • školy, které se umístí na 1. – 3. místě, vyhrávají hodnotné ceny
  • sportovní kluby, které se umístí na 1. – 3. místě, vyhrávají hodnotné ceny
  • fotosoutěž o jízdní kolo: autor nejlepší fotografie v juniorské kategorii obdrží na galavečeru jízdní kolo Orbea (platné pro rok 2020).

ZŠ Jablůnka ve spolupráci se Spolkem rodičů připravila vlastní vyhodnocení akce a pro nejlepší absolventy připravila hodnotné ceny v kategoriích:

• nejlepší bajker školy (rozhoduje počet vrcholů a čas odeslání na junior@vkv-bike.cz)
  • nejlepší třída školy (rozhoduje součet vrcholů žáků jedné třídy)
  • nejlepší fotka z vrcholu (vtipná, umělecká, sportovní, ...) - vyhrává největší počet lajků ve FB skupině "Diskuse - spolek rodičů ZŠ Jablůnka".

Fotky přidávejte do skupiny Spolek rodičů: https://www.facebook.com/groups/radarodicuzsjablunka/ a označte ji hashtagem #vkvbike-junior

Vyhodnocení proběhne po skončení akce. Cenu žákům předá třídní učitel.

Dodržujte protiepidemická opatření, sportujte a bavte se. Až to umožní epidemická situace, zorganizujeme společné cyklovyjížďky na některý z vrcholů v blízkosti Jablůnky - Dušná, Lípy u Mrnuštíků apod.)

Za spolek rodičů při ZŠ Jablůnka
P. Brinček - předseda