Přihlášení do Office 365

Uživatelské jméno: prijmeni.jmeno@zsjablunka.cz
Heslo: ********
Přihlašovací údaje obdrží rodiče a žáci 1. stupně od třídních učitelů prostřednictvím elektronické žákovské knížky ve čvrtek 29. 10. 2020

K on-line komunikaci je nutné být připojen k internetu, je možno používat stolní počítač, notebook, tablet, případně i dotykový telefon. Můžete používat internetový prohlížeč (např. Chrome, Microsoft Edge apod., případně si stáhnout aplikaci - viz níže.

Pro práci v Teams si můžete do počítače zdarma stáhnout aplikaci z následujícího odkazu

Mobilní aplikace do telefonu najdete na níže uvedených odkazech:

Návod na instalaci aplikace Teams do počítače + základní ovládání videokonference (on-line schůzky) v Teams. (formát pdf )

Krátké videonávody k on-line výuce v Office 365:
on-line schůzka v Teams (v nainstalované aplikaci Teams)

on-line schůzka v Teams (bez stažené aplikace, jen v internetovém prohlížeči)

videonávod k Office 365 pro žáky (rodiče) . Ne z naší školy, ale docela srozumitelné a použitelné.

Jednotlivé části Office 365

Outlook - elektronická pošta (email)
Word - textový editor
Excel - tabulkový kalkulátor
Powerpoint - prezentace
Teams - týmy. Zde je možno konverzovat, zadávat úkoly, vést videokonferenci, ...
One Drive - cloudové úložiště. Do One Drive se automaticky ukládají dokumenty, které vytvoříte - např. ve Wordu, Excelu či Powerpointu. Můžete zde vytvářet složky a případně nahrávat i své další soubory (třeba fotky).