Poděkování za čarodějnice

Čarodějnice - organizátoři

.

V pátek 28. 4. proběhla na pozemku za ZŠ Jablůnka tradiční akce Pálení čarodějnic. Trochu nás potrápilo větrné a chladné počasí a na závěr akce déšť. Přesto se akce zúčastnilo kolem 100 dětí. Příjemnou atmosféru nám vytvořila populární vsetínská Docela kapela. Celou akci moderovala „čarodějnice“ Petra Opálková. Moc děkuji všem úžasným maminkám a tatínkovi (Janě Vašendové, Michaele Kovářové, Janě Vypušťákové, Dagmar Nogolové, Michaele Daňové, Veronice Vološové, Veronice Potěšilové, Petře Dřevojánkové a Petrovi Bechnému), kteří si připravili krásné úkoly pro děti, obzvlášť děkuji paní Báře Mrlinové a její dceři a Spartaku Jablůnka za zapůjčení kostýmů a dekorací pro celou akci, paní Lucii Vrchovské za přípravu a koordinaci aktivit pro děti s ostatními maminkami a za přípravu krásných soutěžních kartiček, dále panu Rohlíkovi za foto-koutek a krásné fotky, našim kolegyňkám z kuchyně, které se staraly o občerstvení, žačkám 8. ročníku (Gabči, Káji a Elence) za pomoc s organizací a hlavně panu školníkovi za přípravu zahrady pro tuto akci. Celou akci provázela pohodová atmosféra a již nyní se těšíme na další ročník.

Marie Veličková

Čarodějnice - organizátoři