Výuka a stravování od 1. března

Aktualizováno 27. 2. 18:10

Z rozhodnutí Vlády ČR a Ministerstva školství ČR budou školy od pondělí 1. 3. 2021 do odvolání uzavřeny.
Výuka všech tříd 1. – 9. ročníku ZŠ Jablůnka bude probíhat DISTANČNÍM způsobem.
Žáci 3. – 9. tříd pokračují v distanční výuce jako doposud. Rodiče žáků 1. a 2. třídy dostanou bližší informace k výuce na dálku od třídních učitelek. Rozvrh on-line hodin žáků 1. a 2. třídy je v elektronické žákovské knížce.

Stravování od 1. března

Žákům 1. a 2. třídy nabízíme od úterý 2. 3. 2021 možnost odebírat obědy v rámci školního stravování. Zájemci z těchto tříd ať se přihlásí do pondělí 1. 3. 2021 do 12 hodin u vedoucí školní jídelny (jidelna@zsjablunka.cz, tel. 736 179 859).

Ke stravování ponecháváme přihlášené žáky z 3. – 9. třídy, kteří v současné době obědy do jídlonosičů již odebírají. Oběd pro tyto žáky bude zajištěn i v pondělí 1. 3. 2021.

Výdej stravy probíhá od 10:45 do 12:00 u bočního vchodu jídelny. Obědy je možné odebírat pouze do jídlonosičů, nebo jednorázových obalů (ty budou zpoplatněny). Při výdeji do jídlonosičů musí mít strávník dvě nerezové sady, které jsou podepsané. V jednom jídlonosiči si žák oběd přebírá, druhý odevzdává pro využití v následujícím dni.

Důležité aktuální informace týkající se návratu žáků do školy zveřejníme pokud možno včas a rádi prostřednictvím webových stránek školy a přes elektronickou žákovskou knížku.

Přejeme vám všem hodně sil a dobré nálady v době distanční výuky. A opatrujte se, ať se po otevření škol ve zdraví setkáme!

Datum vložení: 26. 2. 2021 7:44
Datum poslední aktualizace: 27. 2. 2021 18:09