Volba předsedy Spolku rodičů

Kandidáty navrhněte do 22. ledna 2021

Vážení rodiče žáků 1. – 9. třídy,

rád bych Vám popřál všechno dobré v novém roce 2021. My všichni ve škole věříme a doufáme, že se brzy zase vrátíme k zažitým pořádkům a začneme pracovat na tom, aby následky „covidové doby“ byly co nejmenší.

Píši Vám proto, že předsedovi Spolku rodičů Petru Brinčekovi uplynulo funkční období a je potřeba zvolit nového, případně staronového předsedu. Protože nebylo možné se setkat osobně, navrhujeme uskutečnit volbu předsedy prostřednictvím e-mailů.

Žádám Vás, abyste nám e-mailem na skola@zsjablunka.cz zaslali své návrhy jednoho či více jmen kandidátů na předsedu. Upřesňuji, že se může jednat o kohokoliv z řad rodičů školy napříč všemi ročníky. Nemusí to být jméno rodiče jen z té jedné třídy, kam „kmenově“ rodič – žák patří.

Z těchto tipů rodičů pak sestavíme tabulku podle počtu hlasů pro jednotlivé kandidáty. Kandidáty s nejvyššími počty hlasů požádáme o souhlas se zařazením na kandidátku na předsedu spolku před závěrečným hlasováním Rady rodičů. Ta pak, např. formou videokonference, rozhodne definitivně o předsedovi spolku.

Termín, do kdy můžete posílat hlasy pro kandidáty na post předsedy Spolku rodičů při ZŠ Jablůnka, je do 22. 1. 2021.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Luděk Drlík, za ZŠ Jablůnka

Další informace o Spolku rodičů (seznam členů Rady rodičů ve šk. roce 2020/21, kontakt na stávajícího předsedu Petra Brinčeka apod.)

Datum vložení: 7. 1. 2021 8:38
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2021 8:42